Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød FK
BSF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød FK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Kirke Hyllinge IF
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Vallensbæk IF (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold (rk.2) (1)
Roskilde Boldklub (rk.2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Blistrup SI
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Allerød FK
Fårevejle BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Farum BK (Liga 1)
FA 2000 (Liga 1)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
KB (Liga 1)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Allerød FK
KB
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:15
Allerød FK
BK Avarta
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Allerød Fodbold Klub
Greve Fodbold
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Allerød FK
Frederikssund IK
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Allerød FK
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Nykøbing FC
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
IF Bytoften
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Dalby IF / HFK fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Allerød FK
Jægerspris IK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
IF Skjold Birkerød
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
TGB (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
Herlev IF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:15
Allerød FK
Fix
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
B 73 Slagelse
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
BSF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Allerød FK
Humlebæk BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Allerød FK
Østerbro IF
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Allerød Fodbold Klub
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Allerød FK
Dragør Bk.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Allerød Fodbold Klub
AB
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (3)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub
FIF, Hillerød
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Allerød Fodbold Klub
AB Tårnby (1)
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Allerød Fodbold Klub
AB Tårnby
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Allerød FK
Farum BK (2)
UHT
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Allerød FK
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
17. jun
20:00
Allerød FK
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|